Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  Bladelifter: BladeMAX 650

  Новий витяг для лопатей, що представляється під брендом BladeMAX.

  Завдяки вантажності в 650 метричних тонн за його допомогою можна забезпечити безпечне та ефективне перевезення величезних лопатей лісистою місцевістю та забудованою територією, тісними вулицями та навіть у горах.

  Багатофункціональна конструкція

  Цей адаптер монтується на самохідну машину або між осями модульного напівпричепа і дозволяє кріпити лопаті, встановлювати під кутом майже 90°, нахиляти та повертати на 360° навколо осі. Опціонально можлива інтеграція третьої вертикальної поворотної осі, що забезпечує нахил набік на 20°. Ця опція має великий попит під час робіт на ділянках із щільною забудовою.

  Унікальною особливістю BladeMAX є запатентована кінематична система перевороту. Завдяки цьому продуманому механізму важеля контролювати центр ваги лопаті під час переміщення з вертикального положення в горизонтальне значно легше, ніж при використанні іншого обладнання. Крім того, загальна висота конструкції, що використовується відносно невелика.

  Стійка конструкція та безпека маніпуляцій

  Підвищену стійкість під час маніпуляцій забезпечує система контролю за стабільністю, яка також запатентована. Різноманітні датчики збирають дані та передають їх на центральний блок управління для обробки. Усі параметри, від яких залежить безпека, постійно контролюються. Якщо значення параметра наблизиться до критичного рівня, оператор одразу отримає сигнал. Однак можливості значно більші, ніж у систем, відомих дотепер.

  Взаємодія електроніки, гідравліки та системи візуалізації підвищує рівень безпеки під час усунення центру тяжіння, тобто переміщення лопаті. Шляхом цього BladeMAX чудово обходиться без багатотонних противаг.

  Розробка цього витягу для Faymonville Group знаменує перехід на новий рівень у перевезеннях лопатей для вітряків.