Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  BladeMAX

  BladeMAX  Новий підіймач для лопатей, що представляється під брендом BladeMAX, значно випереджає чинні на ринку аналоги.

  За характеристиками перевершує всіх конкурентів! Новий підіймач для лопатей, що представляється під брендом BladeMAX, значно випереджає чинний на ринку аналоги.

  Завдяки вантажності в 650 метричних тонн з його допомогою можна забезпечити безпечне та ефективне перевезення величезних лопатей по лісистій місцевості та забудованої території, по тісних вулицях і навіть у горах.

  Скоро буде доступний як BladeMAX1000!


  Опис

  Багатофункціональна конструкція

  Цей адаптер монтується на самохідний модуль SPMT або між візками модульного напівпричепа і дозволяє кріпити лопаті, встановлювати їх під кутом майже 90 °, нахиляти та повертати на 360 ° навколо осі. Опціонально можлива інтеграція третьої вертикальної поворотної осі, що забезпечує нахил убік на 20 °. Ця опція має попит під час робіт на ділянках з щільною забудовою.

  Унікальною особливістю BladeMAX є запатентована кінематична система перевороту. Завдяки цьому продуманому важільному механізму контролювати центр ваги лопаті під час переміщення з вертикального положення в горизонтальне значно легше, ніж при використанні іншого обладнання. Крім того, загальна висота використовуваної конструкції відносно невелика.

  Стійка конструкція і безпека маніпуляцій

  Підвищена стійкість під час маніпуляцій забезпечує система контролю стабільності, яка також запатентована. Різноманітні датчики збирають дані та передають їх на центральний блок управління для обробки. Всі параметри, від яких залежить безпека, безперервно контролюються. Якщо значення параметра наблизиться до критичного рівня, оператор одразу отримає сигнал. Однак можливості значно більші, ніж у систем, відомих до теперішнього часу.

  Взаємодія електроніки, гідравліки та системи візуалізації підвищує рівень безпеки під час зсуву центру тяжіння, тобто переміщення лопаті. Внаслідок цього BladeMAX прекрасно обходиться без багатотонних противаг.

  Розробка цього підіймача для Faymonville Group знаменує перехід на новий рівень в перевезеннях лопатей для вітряків.