Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  CombiMAX

  Інноваційна низькорамна система CombiMAX

  Завдяки CombiMAX низькорамні причепи та напівпричепи для середніх та важких вантажів масою від 50 до 250 тонн набувають модульності та гнучкості.

  CombiMAX – це унікальна та багатофункціональна концепція низькорамного причепа, в основі якої лежить ідея різноманітного поєднання стандартизованих елементів.

  Завдяки їй низькорамні причепи та напівпричепи для середніх та важких вантажів масою від 50 до 250 тонн набувають модульності та гнучкості.

  Опис

  Технічні переваги та новинки

  У кожному окремому випадку систему CombiMAX можна модифікувати відповідно до специфічних вимог транспортування. Для цієї системи були спеціально розроблені нові компоненти та методи роботи.

  Усі пропоновані типи візків мають однаковий тип з’єднань.

  Крім того, новинкою стало поєднання трьох зчіпних систем:

  • універсальної зчіпної головки з гребінчастим з’єднанням;
  • перехідника для гака;
  • вбудованого телескопічного центрального лонжерона (Add-On Beam).

  Поєднання цих трьох систем дозволяє забезпечити гнучкість, оперативність та ефективність рішень залежно від різних вимог замовника до перевезення. Завдяки універсальній зчіпній головці є можливість безпосередньої установки елементів різної висоти (розмір шин) та ширини.

  Це відкриває необмежені можливості, коли кожен окремий елемент модульної системи CombMAX може частіше використовуватися і, відповідно, швидше окупатися.

  Максимальне розрахункове навантаження на вісь для різних типів візків було визначено за мінімальної швидкості 30 км/год. Це дозволяє суттєво оптимізувати власну масу напівпричепа у порівнянні з відомими багатовісними модульними транспортними системами.

  Крім оптимізації ваги, використання високоміцних дрібнозернистих сталей та нова конструкція рами забезпечують можливість винятково великого моменту вигину для всіх варіантів використання візків.

  При створенні системи особливу увагу було приділено простоті її обслуговування.

  Інтелектуальне керування діями оператора з боку системи значно підвищує безпеку та знижує ризик помилкових дій.

  Транспортне завдання? – Комбінуй!

  Система CombiMAX компанії Faymonville приваблює своєю багатофункціональністю та забезпечує виконання будь-яких транспортних завдань. «Кожному транспортному завданню своє транспортне рішення!»

  Нова серія CombiMAX поєднує в собі переваги модульної системи зі зручністю традиційних напівпричепів великої вантажності, таких як MultiMAX, MegaMAX або VarioMAX. Завдяки можливості численних комбінацій клієнту пропонується економічне та універсальне рішення для найрізноманітніших транспортних завдань.

  Універсальний принцип роботи системи CombiMAX дозволяє створювати будь-які поєднання транспортних засобів, що відкриває необмежені можливості ринку транспортних послуг. Стандартизація також стосується забезпечення запасними частинами – їх постачання та заміна відбуваються швидше та ефективніше.

  Підвіска та рульове управління

  • маятниковими осями (4 або 8 коліс на одній осі);

  Додаткове обладнання

  Напівпричепи CombiMAX можуть без обмежень доповнюватись допоміжним обладнанням. Ось лише деякі варіанти додаткових технічних рішень для напівпричепа:


  Сфери діяльності

  Застосування

  Система CombiMAX зручно трансформується залежно від умов транспортування. Незалежно від вимог до перевезення, принцип CombiMAX дозволяє індивідуально скомбінувати транспортний засіб для будь-якого вантажу. Таким чином, забезпечуються необмежені можливості застосування, наприклад, транспортування:

  • будівельних машин (землерийна техніка та машини для дорожнього будівництва та вторинного перероблення…)
  • вітрових електростанцій (елементи щогли, генератори, лопаті)
  • конструктивних елементів (сталеві та бетонні конструкції)
  • промислового обладнання (трансформатори, вантажі, що завантажуються за допомогою крана…)
  • рейкових транспортних засобів (трамваї, електротяги, вагони)
  • негабаритних, довгомірних та великовагових вантажів
  • конструкцій, призначених для експлуатації у відкритому морі (бурові платформи, вітросилові установки, платформи, трубопроводи)
  • судів або їх елементів
  • елементів мостових конструкцій.