Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ / ВИЛУЧЕНИЙ ТЕРМІНАЛ

   


  Інноваційний пристрій, який діє як унікальний інтерфейс між системою захисту / контролю / моніторингу та центрами керування.


  Конструкція BRTU-2000 була орієнтована на гнучкість, тому цей пристрій може адаптувати різні галузі промисловості, від невеликої приватної системи до найбільшої мережі електростанцій. Ось чому RTU дуже популярні не тільки на підстанціях високої напруги, а й в нафтогазових і водоканалах, а також в керуванні залізницями і метро. BRTU-2000 може бути легко використаний в цих сценаріях завдяки високому ступеню надмірності і доступності.

  Ключові особливості BRTU-2000:

  • Завдяки продуманому дизайну дуже легко інтегрувати нові функції, програмне забезпечення та навіть апаратне забезпечення для задоволення особливих потреб кожного клієнта.
  • Кожна периферійна плата BRTU-2000 має потужний процесор. Основна плата була розроблена з надзвичайно потужною многопроцессорной архітектурою
  • Моніторинг та налагодження конфігурації системи дуже прості з HMI, доступним через веб-сервер або безпосередньо з інструмента конфігурації

  Відповідає:

  BRTU-2000 підтримує не тільки найсучасніший протокол (наприклад, IEC-61850), але також велика кількість старих протоколів (IEC60870, Modbus і т. Д.), Щоб забезпечити можливість взаємодії всіх застарілих пристроїв без будь-яких зусиль і з дуже невеликими інвестиціями.