Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  ETH/ETL

  ETH/ETL  Промислові підіймальні транспортери, призначені для сталеливарних заводів

  Металургійні транспортери Cometto – самохідні та самозавантажувальні транспортні засоби вантажністю від 20 до 400 т, призначені для транспортування продукції сталеливарного заводу.

  Основні особливості цих промислових транспортерів: індивідуальні розміри платформи та розташування операторської кабіни над вантажною платформою або під нею.

  Для можливості навантаження і розвантаження піддонів транспортери з низькою і високою кабіною обладнані паралельною підіймальною системою, що дозволяє опускати та підіймати вантажну платформу паралельно транспортному засобу. Величина повного ходу опускання / підйому зазвичай знаходиться в межах від 600 до 700 мм.

  Частина повного ходу підвіски використовується для підйому піддону на потрібну висоту транспортування. Частина, що залишилася дозволяє підвісці компенсувати нерівності поверхні або перепади рівня в процесі транспортування.


  Опис

  ETH – транспортувальник з високою кабіною, призначений для переміщення короткомірних і зосереджених вантажів. Вони розраховані на широкий огляд з кабіни на будь-якому етапі обробки вантажу.

  ETL – транспортери з низькою кабіною, здатні після розвантаження переміщатися під піддоном. Такі транспортні засоби використовують для переміщення довгих вантажів, наприклад, прутків і труб.

  Круговий огляд гарантується навіть при значних довжинах вантажної платформи шляхом установки на кожен кінець транспортера ETL по одній кабіні. Вставлений ключ запалювання в одній приладовій панелі забезпечує відключення механізму управління в протилежному кабіні.

  Геометрична конфігурація гідравлічної підвіски дозволяє підіймати та опускати вантажну платформу. Це означає максимальну безпеку при переміщенні піддонів будь-яких типів і розмірів без створення механічної напруги в конструкції та стрибків тиску в гідросистемі.

  Кожна окрема підвіска може бути ізольована, а її вісь піднята над підлогою з метою проведення техобслуговування або заміни колеса без будь-якої шкоди для безпеки підіймального транспортера. Кожна підвіска оснащена хитними осями високої вантажності 40 т з максимальним кутом повороту 60 ° для механічного виконання або 135 ° для електронного виконання.

  Транспортери Cometto гарантують необмежену маневровість завдяки наявності системи управління кермом всіма колесами. Це означає, що незалежно від кількості осей кожна окрема колісна пара управляється так, як ніби осі всіх коліс сходяться в загальній точці управління.

  Для ETH і ETL розроблено особливе изолююче обладнання, що захищає від шуму і високих температур.

  Забезпечення безпеки оператора – головна особливість, обумовлена ​​суворими умовами експлуатації та важким режимом роботи, характерними для даної сфери застосування.

  Підіймальні транспортери обладнані автоматичною системою пожежогасіння. Ця особливість ще більше підвищує і без того високий рівень безпеки транспортувальника.


  Сфери діяльності

  Застосування

  Промислові транспортери ETH і ETL ідеально підходять для переміщення таких вантажів:

  • гарячі сляби;
  • бухти;
  • балки;
  • прутки та труби;
  • розплавлений метал;
  • лом.