Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  Фалько, Фаремакс та Ко.

  Процес планування транспортних проєктів часто виглядає досить одноманітним.

  По-перше, визначається вантаж, потім вибирається відповідний транспортний засіб. Такий підхід викликає багато запитань: як слід приєднати мій трейлер, щоби перевезти цей вантаж? І де точно я маю встановити його на транспортному засобі?

  Шансів знайти прямі відповіді набагато більше перед комп’ютером, ніж на робочому майданчику. Це тому, що саме в цьому випадку власне програмне забезпечення Faymonville дозволяє моделювати різні сценарії перед фактичною реалізацією проєкту.

  Мета полягає в тому, щоб підтвердити теоретично те, що можливо на практиці!

  “Falco” (Faymonville Analytical Loading Capacity Organizer) – це назва програми для підрозділу модульних трейлерів. Це найпростіший інструмент для отримання допомоги у складних ситуаціях. Клієнт вводить характеристики вантажу до системи, і вона розраховує можливості.

  ІТ-основа «Falco» – це принцип «визначити та скомбінувати».

  Інтуїтивно зрозуміле та зручне для користувача

  Програмне забезпечення Faremax (Faymonville Repartition of Mass by Axles) можна використовувати для класичних трейлерів, коли потрібно розрахувати розподіл вантажу та положення тяг.

  Це простий, ясний та швидкий процес, завжди заснований на конкретній інформації про транспортний засіб клієнта.

  Така ж програма існує для самохідних транспортерів від компанії Cometto, яка називається Cosmo (Cometto software for modular trailers). Всі ці інструменти є сумішшю технології, математики, фізики та інформаційних технологій. Компанія Faymonville зробила їх інтуїтивно зрозумілими та зручними для користувача.

  Потім результати можна видрукувати та взяти з собою на майданчик або на місце проведення робіт, щоб перед оператором була вся важлива інформація для підготовки до роботи, складання системи транспортування та встановлення засобів закріплення вантажу.