Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  ОПОРНІ ЧАСТИНИ

   Опорні частини MK4 широко застосовуються в конструкціях, морському та цивільному будівництві, особливо в мостах. Опорні частини доступні з вуглецевої сталі в стандартній комплектації та з нержавіючої сталі для застосувань, де корозія є потенційною проблемою. Кожен конкретний проект має специфічні потреби, які вимагають індивідуальної опорної частини для максимальної ефективності при мінімальному обслуговуванні.

   Опорні частини MK4 розроблені відповідно до вимог європейського стандарту EN 1337 і постійно проходять сертифікацію якості знака CE. Тим не менш, MK4 також може поставляти Опорні частини, що відповідають іншим міжнародним стандартам за запитом, таким як AASHTO або BS 5400.

  Опорні частини передають вертикальні і горизонтальні навантаження і допускають обертання навколо будь-якої осі між конструкцією і фундаментом. Тому вони мають надзвичайно широкий спектр застосування.

  Проектування та виробництво

  Наші опорні частини можуть бути спроектовані і виготовлені практично для будь-яких навантажень і переміщень в діапазоні робочих температур від -20ºC до 70ºC і фактично були протестовані для вертикальних навантажень до 100.000 Kn.