Замовити дзвінок

  Новий Cage Vibrator – (прототип у тестуванні)


  Введення каркаса в бурову бетонну звалище CFA здійснювався багатьма різними способами з плином часу: від удару по верхній частині за допомогою ковша екскаватора до декількох робочих, які використовують свій загальну вагу, щоб вбити клітину в бетон, повісивши його з боків. і стрибки вгору і вниз (ці дії дуже небезпечні і піддають працівників ризику), або виправлення місця, що з’єднує вібраційний вібратор з кліткою.

  Dawson розробив спеціальний продукт, який дозволить уникнути обох цих ризикованих дій і безпечно підняти клітку в правильне положення за допомогою розподільної балки і строп, а потім дозволить вазі клітини опустити клітку на глибину відмови і потім точно опустити унікальна запатентована саморегульована система затискачів, яка захоплює клітку без пошкоджень, щоб потім її можна було забити у вологий бетон за допомогою віброзанурювача Dawson.

  Цю вібруючу дію не тільки забезпечує плавний і швидкий рух каркаса в бетон, але також сприяє осадженню вологою суміші, забезпечуючи швидке і надійне кріплення каркаса в штабелі.

  Enerprof

  Останні статті