Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  SYT

  SYT Самохідний підіймальний транспортувальник для верфей

  Самохідний транспортувальник з системою підйому Cometto SYT призначений переважно для переміщення секцій судна.

  Маючи вантажність від 100 до більш ніж 1000 т він легко справляється з найважчою роботою на верфі.

  SYT відрізняється великою кількістю можливих комбінацій. Це забезпечується його модульною конструкцією, шириною в п’ять або шість метрів, кількістю осей від трьох до дев’яти ліній і чотирма варіантами опорної здатності підвісок: 32, 36, 40 і 45 т. SYT від Cometto володіє кращими характеристиками на ринку!

  Компасний тип підвіски має велику величину ходу в 700 мм. Вона кріпиться до рами за допомогою поворотного кільця з приводом.

  Завдяки надійному електронному управлінню кермом можна легко маневрувати в умовах обмеженого простору.


  Опис

  Максимальну маневровість і точність гарантує кут повороту підвіски +130 ° / -130 °.

  Навіть в самих екстремальних умовах і на важкодоступній місцевості підіймальна система забезпечує плавність транспортування. Вона пристосовується до вантажів і поверхонь. Різні режими підйому/опускання: рівномірний, паралельний і однієї підвіски або групи підвісок.

  Потужне і міцне шасі виготовлено з високоякісної сталі, що забезпечує високу межу текучості та високий коефіцієнт надійності.

  Вся система побудована на найбільш потужних редукторах і черв’ячних гвинтах. Дивовижна керованість і синхронізація забезпечуються кабіною з відмінним оглядом і можливістю дистанційного керування (опція).

  Безкамерні шини є надійним і безпечним рішенням без обмежень по пройденої дистанції.

  До складу обладнання входять кріпильні пристосування для підіймання транспортувальника краном, а також знімні панелі на поверхні робочої платформи. Все це полегшує техобслуговування.

  Завдяки новій конструкції зі зручним і ергономічним місцем водія, простому та інтуїтивно зрозумілому управлінню, а також оперативному контролю за двома спеціальними дисплеями водій повністю контролює свій транспортувальник.

  Замовник може легко встановлювати оновлення програмного забезпечення, які постійно випускаються.


  Сфери діяльності

  Застосування

  SYT транспортувальники для верфей ідеально підходять для переміщення таких вантажів:

  • корабельні блоки;
  • складові частини корабля;
  • двигуни для суден.