Оформити замовлення

  Символів залишилось150

  U / SPT Універсал

   


  Універсальний укладальник шпунтов Dawson був розроблений для забезпечення безпечного, простого і продуктивного способу укладання шпунтових паль.

   


  Необхідність в «головному людині» усувається, оскільки всі операції можуть виконуватися на рівні землі або верхньої рами. Універсальний укладальник шпунтових паль можна налаштувати практично для всіх шпунтових паль Larssen і Z-секції, і після правильної установки швидко з’єднає палі одним простим рухом.

  Слід дотримуватися обережності під час процедури налаштування, щоб забезпечити точну настройку, додатковий час, проведений тут, буде зекономлено в десять разів під час роботи. У межах однієї секції купи може бути кілька варіантів. У секції «Z» блокування зазвичай різні на кожному кінці. Ведучий також може бути лівою або правою рукою.

  Універсальний укладальник шпунтових паль може пристосовуватися до цих змін за допомогою простого регулювання положення роликів. Це може бути досягнуто на місці, пропонуючи пристрій для укладання шпунтової палі до купи і встановлюючи ролики в правильне положення. Тепер вони налаштовані на ліву чи праву різьбу.

  Пристосування для нарізки шпунтових паль пропонують комплексний підхід «на землі» до паль сталевого листа при використанні в поєднанні з віддаленими скобами. Підвищити продуктивність і безпеку праці. Одна базова напрямна рама є стандартною для ВСІХ паль секції «Z», ВСІХ паль з прямої стінки і паль «U» розміром 2 і вище.

  Нижче цього розміру можуть знадобитися модифікації основного кадру, але принцип дії залишається тим же. Різні секції розміщуються просто шляхом установки відповідних роликів на нижні шпинделі, які утворюють частину нижнього затиску. Ці ролики відповідають профілю ворсу, щоб забезпечити точне і точне розташування.