Замовити дзвінок

EVO GENERATION: НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ


Покоління EVO всіх найпопулярніших траншеєкопачів Tesmec здатне обробляти тверді і абразивні породи, забезпечуючи неперевершену продуктивність і економічну ефективність в поєднанні зі значним зниженням витрати палива.

Підхід до подальшого просування межі продуктивності полягає в збільшенні натягу ланцюга копання, щоб забезпечити більш високе зусилля відриву зубів.
У разі абразивної породи споживання зубів є основним фактором експлуатаційних витрат: єдиний спосіб збільшити термін служби зубів і добитися реальної економії витрат – це знизити швидкість ланцюга копання.
Машини EVO поєднують більш високу натяг ланцюга і більш низьку швидкість ланцюга з діапазоном 5 обираних швидкостей ланцюга завдяки поліпшеним коробок передач маховиків, новим гідравлічним компонентів і новітньої версії TrenchTronic 5.0 для повного цифрового управління функцією автоматичного копання.

Більш значне поліпшення продуктивності копання в порівнянні з машинами попереднього покоління можна помітити в найважчих умовах: тверді тверді породи і глибокі траншеї.
Технологія EVO доступна на наших бестселери Chainsaw і Rock Hawg.

Enerprof

Останні статті