Оформити замовлення
Символів залишилось150

РОЛИК ДВІЙНОЇ ПІДВІСНОЇ ABR

 


Пристрій підходить для всіх типів канатів або ОКГТ (Оптичний кабель вбудований в грозотрос). Пристрій складається з двох нейлонових роликів, які дозволяють уникнути будь-якого контакту між тросами і рамками. Для зменшення ваги рамка виконана з алюмінію. Одна сторона може бути легко відкрита круглої гайкою з накаткою без інструментів. Використання на канатах різного діаметру забезпечується регульованою системою фіксації.

 


Мод. ABR053

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Робоче навантаження 1 кН
Маса 1.4 кг

 


Мод. ABR021

Ці ролики призначені для заміни існуючого грозотроса на ОКГТ. Ролик складається з двох напів-корпусів з оцинкованої сталі, з’єднаних кільцем, оснащеним обертаємою призматическою шпонкой.

На кожному напів-корпусі змонтовані:

• валик з профільованого нейлону, змонтований на двох шарикопідшипниках

• три нейлонових пластини для захисту оптико-волоконного кабелю

Кожен напів-корпус можна легко відкрити завдяки круглої гайки з накаткою. Корпус покритий нейлоном для запобігання зіткнення ОКГТ зі сталевими частинами.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Робоче навантаження 2 кН
Маса 1.8 кг

 


Мод. ABR045

Пристрій підходить для всіх типів тросів або ОКГТ. Ролик зроблений з нейлону і встановлений на підшипниковому колесі. Рама зроблена з оцинкованої сталі. Внутрішня поверхня покрита нейлоном для запобігання контакту між кабелем і сталевими частинами. Одна сторона рами може бути легко відкрита. Регульована система блокування для використання на тросах різного діаметру.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Робоче навантаження 2 кН
Маса 2 кг