Замовити дзвінок

  БЕЗПЕРЕРВНИЙ ЛІНІЙНИЙ ЗНІМАЧ

   

  Поточний спосіб заміни провідників повітряних ліній включає в себе приєднання нового провідника до існуючого провідника, розміщення провідників у кожній проміжній конструкції, а потім підйом в існуючому провіднику і намотування його на старий барабан.

  Існуючий провідник збирається на барабанах, а потім транспортується на склад вторинної переробки, де жили провідника поділяються, щоб не змішувати сталеві жили з алюмінієм.

  Tesmec розробив машину, яка знижує витрати і час, пропонуючи більш високий рівень надійності і безпеки під час операцій по відновленню:
  Безперервний лінійний знімач!

  Відкрийте для себе нове цифрове інтегроване рішення!
  Безперервний лінійний знімач, 3 машини в 1:
  БЕЗПЕЧНІШЕ, ШВИДШЕ І ДЕШЕВШЕ!

   

   

  НОВИЙ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ЦЕНТР


  Tesmec S.p.A. з гордістю повідомляє про запуск нового виробничого підприємства в Монополи (Барі).

  Цей інноваційний об’єкт із загальною критою площею 5,800 м2 буде призначений для проектування, створення прототипів і виробництва декількох спеціальних залізничних транспортних засобів: залізничних вагонів для установки і обслуговування контактної мережі, багатоцільових вузлів, маневрових локомотивів і силових агрегатів для пасажирських поїздів.

  Весь виробничий цикл буде відповідати найвищим стандартам енергозбереження та захисту навколишнього середовища. Ефективність на високому рівні, автоматизація і високотехнологічний виробничий процес є ключем до значного збільшення виробничих потужностей.

  Передбачувані інвестиції для нового об’єкта складуть приблизно 8 мільйонів євро; Крім того, очікуються також інвестиції в НДДКР і прототипування в залізничній галузі. Обидві інвестиції підтримуються за рахунок внесків по програмним угодами Regione Puglia.

  EXTREME CHINA SGCC


  Технології TESMEC, використовувані для екстремального проекту КНР в SGCC в провінції Чжецзян.

  Струнні операції над двома найвищими в світі передають вишками (на 380 м – вище, ніж біля Ейфелевої вежі) були успішно виконані за допомогою нової високошвидкісної системи натягу TN1216 і CVR829, розробленої і розробленої Tesmec, і величезного важкого підйомного вертольота. Sikorsky S-64 перебудований і експлуатується Еріксоном США.

  EVO GENERATION: НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ


  Покоління EVO всіх найпопулярніших траншеєкопачів Tesmec здатне обробляти тверді і абразивні породи, забезпечуючи неперевершену продуктивність і економічну ефективність в поєднанні зі значним зниженням витрати палива.

  Підхід до подальшого просування межі продуктивності полягає в збільшенні натягу ланцюга копання, щоб забезпечити більш високе зусилля відриву зубів.
  У разі абразивної породи споживання зубів є основним фактором експлуатаційних витрат: єдиний спосіб збільшити термін служби зубів і добитися реальної економії витрат – це знизити швидкість ланцюга копання.
  Машини EVO поєднують більш високу натяг ланцюга і більш низьку швидкість ланцюга з діапазоном 5 обираних швидкостей ланцюга завдяки поліпшеним коробок передач маховиків, новим гідравлічним компонентів і новітньої версії TrenchTronic 5.0 для повного цифрового управління функцією автоматичного копання.

  Більш значне поліпшення продуктивності копання в порівнянні з машинами попереднього покоління можна помітити в найважчих умовах: тверді тверді породи і глибокі траншеї.
  Технологія EVO доступна на наших бестселери Chainsaw і Rock Hawg.

  Новий Cage Vibrator – (прототип у тестуванні)


  Введення каркаса в бурову бетонну звалище CFA здійснювався багатьма різними способами з плином часу: від удару по верхній частині за допомогою ковша екскаватора до декількох робочих, які використовують свій загальну вагу, щоб вбити клітину в бетон, повісивши його з боків. і стрибки вгору і вниз (ці дії дуже небезпечні і піддають працівників ризику), або виправлення місця, що з’єднує вібраційний вібратор з кліткою.

  Dawson розробив спеціальний продукт, який дозволить уникнути обох цих ризикованих дій і безпечно підняти клітку в правильне положення за допомогою розподільної балки і строп, а потім дозволить вазі клітини опустити клітку на глибину відмови і потім точно опустити унікальна запатентована саморегульована система затискачів, яка захоплює клітку без пошкоджень, щоб потім її можна було забити у вологий бетон за допомогою віброзанурювача Dawson.

  Цю вібруючу дію не тільки забезпечує плавний і швидкий рух каркаса в бетон, але також сприяє осадженню вологою суміші, забезпечуючи швидке і надійне кріплення каркаса в штабелі.

  Новий гідравлічний молот HPH2500 Central Ram


  НОВИЙ HPH2500 центральний пробний забій палі Ram Hammer. У серії Dawson подвійних гідравлічних пальових молотків перед дизельним молотом є багато переваг: –

  1. Відсутність втрати енергії через те, що вага краплі не стискає паливну суміш.
  2. Ви можете регулювати хід під час роботи, щоб варіювати кількість енергії під час роботи.
  3. Молоток може працювати в ручному режимі, щоб забезпечити поодинокі удари. Це дуже корисно, коли паля близька до досягнення необхідної несучої здатності.
  4. Ходи прискорення використовуються тому, що під дією гідравлічного тиску вага скидається. Це означає, що кількість ударів в хвилину вище, збільшуючи продуктивність. Швидкість удару до 120 ударів в хвилину.
  5. Молоти можна використовувати під водою.